Wspomóż nas
Wspomóż nas
Kontakt: tel. 12 378 43 58 , kom. 606 837 302

e-mail: biuro@farma.org.pl

Aktualności

Lipiec
12 Lipiec
Zmarł Jacek Zathey.
W dniu 3 lipca 2016 roku zmarł Jacek Zathey, nasz wieloletni Przyjaciel i współpracownik. W latach 2002-2006 pełnił funkcję sekretarza zarządu Fundacji, pracował także jako lekarz – konsultant w prowadzonym przez Fundację NZOZ AUTYZM.  

Całemu naszemu zespołowi dawał nadzwyczajne oparcie lekarskie; w razie potrzeby w każdej chwili był gotów przyjechać do mieszkańców naszego Hostelu w Krakowie, a w latach późniejszych – również na Farmę w Więckowicach. Wspomagał także naszych mieszkańców i ich opiekunów podczas wykonywanych w Szpitalu im. Żeromskiego badań i zabiegów. Dzięki jego obecności wszyscy czuliśmy się dużo bardziej bezpiecznie. 
Jacek znał biegle język francuski, w związku z czym włączany był przez nas do towarzyszenia francuskojęzycznym gościom Fundacji podczas ich pobytu w Krakowie. Przetłumaczył także z francuskiego na język polski książkę „Dusza objuczona” napisaną  przez Yolande & Alain Letur, wydaną przez Fundację w roku 2011.

Miał dużo serca dla osób z autyzmem, był nam wierny i niezastąpiony.         

Żegnaj Jacku! Dziękujemy Ci za wszystko, co dla nas zrobiłeś.


***
Pogrzeb Jacka odbędzie się w dniu 18 lipca 2016 roku (poniedziałek)  o godzinie 13.00 na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie.