Wspomóż nas
Wspomóż nas
Kontakt: tel. 12 378 43 58 , kom. 606 837 302

e-mail: biuro@farma.org.pl

Aktualności

Grudzień
01 Grudzień
NOMINACJA w konkursie EDU-Inspiracje dla projektu naszej Fundacji!
  
 

Nominację otrzymał projekt Learning Groups - We Can Do It, realizowany  w latach 2012-2014. Jego celem było zwiększenie samodzielności i wzrost poczucia własnej wartości uczestników projektu, jakimi były dorosłe osoby z autyzmem i z niepełnosprawnością intelektualną. Celem nadrzędnym - szersza partycypacja i integracja w środowisku społecznym zgodnie z hasłem projektu: umiemy, potrafimy, możemy (WE CAN!). 
 
W dniu 24 listopada 2015 odbyła się  w Warszawie Gala Konkursu EDU-Inspiracje,  zorganizowana przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji. Naszą Fundację reprezentowała Dorota Wąsik, autorka i koordynator projektu pt. Learning Groups - We Can Do It, także członek Rady Fundacji.
 
Nominowano około 40 najlepszych projektów spośród ogromnej liczby ponad 3 tysięcy projektów zrealizowanych w ciągu ostatniego roku w ramach programu Erasmus+.
Przyznano 7 „Oskarów”.  
 
Choć „Oskara” nie otrzymaliśmy, mamy powody do radości i dumy z powodu samej tylko nominacji.  Cieszymy się bardzo, a przy okazji serdecznie dziękujemy Dorocie Wąsik za przygotowanie tego wyjątkowego projektu, za włożony przez Nią trud organizacyjno-formalny związany z jego realizacją oraz za nadzwyczajną troskę o naszych niepełnosprawnych  uczestników i towarzyszących im w podróżach wolontariuszy. 
 
PROJECT BOOK WE CAN