Wspomóż nas
Wspomóż nas
Kontakt: tel. 12 378 43 58 , kom. 606 837 302

e-mail: biuro@farma.org.pl

Aktualności

Marzec
20 Marzec
Jubileusz 90-lecia urodzin p. Marii, Babci Jerzego Michała, mieszkańca Farmy
Obchody Jubileuszu 90-lecia miały miejsce w Więckowicach w dniu 11 marca 2017 roku i rozpoczęły się Mszą świętą, którą w intencji Jubilatki odprawił Ojciec Profesor Józef Bremer, rektor Ignatianum. We Mszy Świętej i późniejszym obiedzie brało udział osiemdziesiąt osób, w tym członkowie rodzin z całej Polski, najbliżsi przyjaciele, sąsiedzi. Przybyły także osoby zaprzyjaźnione z córką Jubilatki, które w różnych okresach życia włączały się w pomoc p. Alinie w związku z trudnościami w wychowywaniu J. Michała. Były koleżanki z Zakładu Psychologii UP (dawnej WSP), przedstawicielki pierwszej utworzonej w Krakowie przed 25 laty placówki dla osób z autyzmem (Bałuckiego 6), pracownicy Hostelu i Farmy Życia, przyjaciele z czasów młodości Jubilatki i Jej córki, przedstawiciele Fundacji.
Na prośbę p. Marii, by zamiast kwiatów i prezentów urodzinowych wesprzeć drobnym datkiem Fundację Wspólnota Nadziei, do skarbonki wpłynęło ponad 6700 zł.

W imieniu Jubilatki, jak również w imieniu Jej córki oraz wszystkich osób skupionych wokół Fundacji Wspólnota Nadziei serdecznie dziękujemy! Za przybycie, radosne powitania, ciepłe słowa i za hojny gest!  Jubilatce i wszystkim gościom raz jeszcze życzymy Wszystkiego Dobrego!